Služby

Naše služby

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Údržba fasád

Dlouhodobé a efektivní řešení

Bydlíte ve starším nebo nedávno zatepleném bytovém domě, na kterém se vyskytují plísně nebo řasy? Fasáda vašeho domu vyžaduje údržbu, která omezí rozsah a rychlost růstu mikroorganismů. Pokud na vaší fasádě rostou také plísně, tak je z důvodů zdravotních rizik nutné fasádu vyčistit v co nejkratší době.

Ve většině případů napadených fasád se jedná o kombinaci více faktorů, které výrazně ovlivňují rozsah a rychlost zařasení. Jedná se především o vlivy, jako jsou severní orientace objektu, okolní biopásmo, blízkost keřů a stromů a také kvalita omítek na fasádě.

FALK efekt nabízí dlouhodobé a efektivní řešení, které neznamená jen špinavou fasádu zbavit vzdušných nečistot a mikroorganismů, ale především ochránit povrch fasády před růstem a kolonizací mikroorganismů. Vlhkému prostředí na fasádě nezamezíme, ale co umíme za pomoci moderních fotoaktivních technologií zajistit je, aby mikroorganismy při zachycení na fasádě odumřely a dále se nerozmnožovaly.

Certifikované výrobky

Dlouhodobá odolnost vůči řasám a plísním

Pro tyto účely výhradně disponujeme certifikovaným výrobkem BALCLEAN S1 a S2, který nám dodává společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.  Výrobek je transparentní nanokompozitní systém se solární fotokatalytickou samočistící funkcí. Zaručuje dlouhodobou odolnost vůči řasám a plísním. Používáme kvalitní biocidní výrobky proti řasám a plísním od výrobců Weber a Caparol.

01
Služby záruka 10let - foto

Záruka až 10 let

Komplexní řešení a profesionální jednání

Jako jedni z mála můžeme klientům nabídnout záruku až 10 let, protože naše řešení je komplexní a neomezuje se jen na očištění povrchů. Naše práce je vždy efektivní a jednání pracovníků FALK příjemné a profesionální.

Přehled našich služeb

Opravy a čištění fasád

Zabýváme se především čištěním a sanací zateplených fasád. Služby, které poskytujeme, jsou úzce navázané na využívání nejnovějších technologií, kde je kladen maximální důraz na kvalitu a dlouhodobou funkčnost. Činnost naší společnosti FALK efekt s.r.o. byla zahájena na konci roku 2018. Jsme tedy mladou společností, za kterou však stojí silní a renomovaní partneři.

Probarvené nátěry a omítky

U fasád, které ztratili svou pigmentaci, používáme probarvené nátěry s biocidní funkcí, které dostatečně chrání fasádu před mikroorganismy.

Antigraffiti nátěry

Nabízíme účinné řešení pro zákazníky, kteří chtějí chránit své objekty před sprejery. Po aplikaci ochranného nátěru je možné nově nasprejované plochy jednoduše a opakovaně očistit vodou.

Mikrobiologické rozbory

Provádíme analýzy všech mikroorganismů z odebraných vzorků na fasádě. Zjistíme ve spolupráci s certifikovanou laboratoří na Technické univerzitě v Liberci a společností Pragotherm, servis fasád druh mikroorganismů, jeho vliv na samotnou fasádu a zdraví obyvatel domu.

Klempířské prvky

Při aplikaci nátěrů na fasádách nabízíme výměnu starých větracích mřížek s údržbou větracích otvorů a opravu nevhodných klempířských prvků.

Zaměřování

Fasádu zaměříme sami za pomoci digitálního měřáku. Klient má záruku, že zaplatí za to, co se skutečně vyčistí a natře.

Máte zájem o naše služby?