JSME SPECIALISTÉ

NA ČIŠTĚNÍ, OPRAVY A NÁTĚRY FASÁD

JSME SPECIALISTÉ

NA ČIŠTĚNÍ, OPRAVY A NÁTĚRY FASÁD

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI FALK EFEKT S.R.O.

Činnost naší společnosti FALK efekt s.r.o. byla zahájena na konci roku 2018. Jsme tedy mladou společností, za kterou však stojí silní a renomovaní partneři.

Zabýváme se především čištěním a sanací zateplených fasád. Služby, které poskytujeme, jsou úzce navázané na využívání nejnovějších technologií, kde je kladen maximální důraz na kvalitu a dlouhodobou funkčnost. Naši pracovníci mají více jak 20 letou zkušenost v oboru rekonstrukcí bytových domů, zejména ve vlastnictví společenství vlastníků a bytových družstev. Jsme připraveni s vámi konzultovat stavební záměr, navrhnout nejvhodnější řešení a následně provést odbornou realizaci.

Vzhledem k tomu, že chceme efektivně reagovat na potřeby našich klientů, zaměřujeme se nejvíce na nejbližší region. Zejména Plzeň, Plzeňský a Karlovarský kraj, České Budějovice a okolí.

NAŠI PARTNEŘI

Spolupracujeme s renomovanými partnery.

 • Univerzita Karlova v Praze, katedra botaniky Univerzita Karlova v Praze, katedra botaniky

  Partner v oblasti pozorování všech druhů mikroorganismů.

 • Technická univerzita v Liberci, TUL (Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace) Technická univerzita v Liberci, TUL (Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace)

  Partner v oblasti výzkumu fotoaktivních technologií. TUL pro nás také zpracovává mikrobiologické rozbory zařasených fasád.

 • BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o.

  Partner v oblasti výroby a dodávky fotoaktivních nátěrových technologií a antibakteriálních nátěrů.

 • PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o. PRAGOTHERM, servis fasád s.r.o.

  Partner v oblasti realizace fotoaktivních technologií a nátěrů.

 • FALK, spol. s r.o. FALK, spol. s r.o.

  Partner v oblasti realizace fotoaktivních technologií a nátěrů. web: http://www.falk.cz

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.